WWW.BAROKULU.forumotion.com

Sitemize hoşgeldiniz umarız size faydalı oluruz..

BAR KÜLTÜRÜ,ALKOLLÜ İCECEK VE KOKTEYL SİTESİ

SİTEMİZDEN FAYDALANABİLMEK İÇİN ÜYELİK GEREKLİDİR & SİTEMİZE YARDIMCI ARKADAŞLAR MODERATORLAR ARIYORUZ
CANARY ISLAND

  --İÇKİ ADABI--

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 408
  Points : 1875
  Reputation : 2
  Kayıt tarihi : 08/04/09

  yeni --İÇKİ ADABI--

  Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Ocak 24, 2013 4:04 am
  İçki kültürüne meraklıysanız ve arkadaşlarınızı hazırladığınız lezzetli, renkli kokteyllerle etkilemek isterseniz, Kuşadasında barmen Barmen Güngör'ün amatörler için düzenlediği kokteyl kurslarına katılabilirsiniz. Kurs süresince genel alkollü içecekler bilgisi ve kategori eğitimi; votka, viski, cin, tekila gibi temel içkiler ve üretimleri; kokteyl ekipmanı ve malzeme kullanımı; uluslararası kokteyller ve hazırlanış teknikleri ile insan vücudu - alkol ilişkisi ve sorumlu tüketim konularında bilgi edinmek mümkün.
  Şimdi Barokulu barmaster Güngör'ün düzenlediği kurslara katılarak Bar Kültürü ve Alkollü İçecekler dünyasını daha yakından keşvetmek ve birbirinden lezzetli kokteyller hazırlamayı öğrenmek çok kolay!

  “Bar Kültürü, Alkollü İçecekler ve Kokteyl Kursları” süresince votka, viski, cin, tekila gibi temel içkilerin tarihçeleri ve üretim süreçleri; Sex on the beach, martini, bloodymary gibi klasikleşmiş kokteyllerin yanısıra son günlerin en trendy kokteylleri ve bunların hazırlanış teknikleri; shaker ve diğer bar ekipmanlarının kullanımı; içki ve kokteyllerin mükemmel sunumu ve kolayca bulabileceğiniz basit malzemelerle pratik kokteyl süsleme teknikleri gibi konularda eğitimler veriliyor. Katılımcılar eğlenceli ders ortamında günlük rutin ve streslerinden uzaklaşarak sosyalleşip yeni dostlar edinme fırsatı buluyor, hep birlikte hazırladıkları kokteyllerin tadına bakıyorlar. Daha sonra arkadaşlarına ve sevdiklerine birbirinden lezzetli kokteyller yapıyor, onları bu konudaki marifetleriyle etkiliyor ve şaşırtıyorlar.

  Ayrıca Barokulu.com un düzenlediği kurslarda katılımcıların edindikleri bilgilerle kurs sonrasında tüketici olarak gittikleri mekanlarda daha bilinçli tercihler yaparak ödedikleri ücrete değecek kalitede servis ve içecekler talep etmeleri, böylece bar sektöründe sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor.

  Barokulu Kuşadasında iki hafta boyunca, haftada iki gün, toplam sekiz saat süren “Bar Kültürü, Alkollü İçecekler ve Kokteyl Kursu”nun ücreti ise kişi başı 250 TL. Katılımcı sayısının ortalama 15 kişi ile sınırlı olduğu kurslar, dilenirse kendi arkadaş grubunuza özel kapalı gruplar halinde ve sizin tercih edeceğiniz mekanda da düzenlenebiliyor.

  Siz de bar kültürü ve alkollü içecekler dünyasını daha yakından keşvetmek ve birbirinden lezzetli kokteyller hazırlamayı öğrenmek istiyorsanız, www.barokulu.yetkin-forum.com adresini ziyaret edebilir ya da 05359453195 no’lu telefondan barmaster GÜNGÖR'e ulaşabilirsiniz.

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 10:01 am