WWW.BAROKULU.forumotion.com

Sitemize hoşgeldiniz umarız size faydalı oluruz..

BAR KÜLTÜRÜ,ALKOLLÜ İCECEK VE KOKTEYL SİTESİ

SİTEMİZDEN FAYDALANABİLMEK İÇİN ÜYELİK GEREKLİDİR & SİTEMİZE YARDIMCI ARKADAŞLAR MODERATORLAR ARIYORUZ
CANARY ISLAND

  Efes Unfiltered

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 408
  Points : 1875
  Reputation : 2
  Kayıt tarihi : 08/04/09

  yeni Efes Unfiltered

  Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Mart 13, 2013 7:48 am
  EFES FİLTRELENMEMİŞ BİRA

  Bira üretiminde modern tesisler henüz kurulmadan önce herkes kendi el tezgâhlarında, filtresiz biralar üretiyordu. O zamanlardan günümüze bir gelenek haline gelen ve dünya çapında büyük rağbet gören filtresiz birayı, modern üretim teknikleriyle yeniden bira severlerle buluşturan isimse Türkiye’de bira kültürünü geliştiren Efes Pilsen oldu.

  Daha taze bir içime ve kendine özgü buğulu bir görüntüye sahip olan bu biranın hazırlanışı da bildiğimiz biralardan biraz farklı; herhangi bir filtreden geçmediği için biraz yoğun, tabir-i caizse dibe çöküyor.Dibe çöken bu kısmın da tadına varmak için elindeki biranın yarısını boş bir bardağa döküyorsun. Şişede kalan yarısını hafifçe salladıktan sonra bardağa boşaltıyorsun! Bu kremamsı köpük ve eşsiz koku, Efes Pilsen Unfiltered’ın lezzetine lezzet katıyor.

  Tasarımıyla da farklı

  Üstelik Efes Pilsen Unfiltered sadece tadı ve hazırlanışı ile değil, tasarımıyla da uluslararası platformlarda adından söz ettirmeye çoktan başladı. Unfiltered’ın doğallığını ve tazeliğini yansıtan logo tasarımı Efes Pilsen için Tasarımüssü tarafından hazırlandı. Biranın karakterini yansıtan bu logo, Anadolucam’ın şişe tasarımı ile birleşince Efes Pilsen’e uluslararası “Observeur du Design ” yani “Tasarımda Kalite Ödülü”nü getirdi. Piyasaya çıkmasının üzerinden henüz birkaç ay geçmesine rağmen uluslararası bir kalite ödülüne layık görülen Efes Pilsen Unfiltered, biraseverlere geleneksel bir lezzet sunuyor. Asırlar öncesinden gelen bu tat şimdi Türkiye’de!

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 8:59 am