WWW.BAROKULU.NEWFORUM2U.COM

Sitemize hoşgeldiniz umarız size faydalı oluruz..

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize hoşgeldiniz umarız size faydalı oluruz..

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAR KÜLTÜRÜ,ALKOLLÜ İCECEK VE KOKTEYL SİTESİ

SİTEMİZDEN FAYDALANABİLMEK İÇİN ÜYELİK GEREKLİDİR & SİTEMİZE YARDIMCI ARKADAŞLAR MODERATORLAR ARIYORUZ
CANARY ISLAND

Büyücü Adamı Böyle Yapar İşte..

Admin
    Admin
    Admin

yeni Büyücü Adamı Böyle Yapar İşte..

Mesaj tarafından Admin Salı Ocak 19, 2010 10:46 am

Adamın biri bara gelmiş.. "Barmen, iki duble viski!" demiş.. "Biri bana diğeri en yakın arkadaşıma.!" "İkisini de hemen mi istiyorsunuz yoksa arkadaşınızın gelmesini bekleyecek misiniz?" diye sormuş barmen.. "Oh! Hemen istiyorum! arkadaşım cebimde!" demiş adam ve cebinden barın üzerine beş santim boyunda bir adam çıkartmış..
    "Yani o kadar içebilir mi bu küçük adam?" diye hayretle sormuş barmen
    "Oh! tabii!" demiş adam ve küçük adamda barmenin koyduğu dublenin tamamını içmiş..
    "Harika!" demiş barmen, "Başka ne yapabiliyor?.. Yürüyebiliyor mu?"
    Adam barın sonuna madeni bir para koymuş, "Hey John!" demiş "Git o parayı getir!"
    Küçük adam koşmuş barın sonuna bozuk parayı kucaklamış ve götürüp adama vermiş.. Barmen hayretler içerisinde "İnanılmaz!" demiş "Başka.. Başka ne yapabiliyor?.. Konuşabiliyor mu?" Şaşkınlıkla bakmış adam barmene..
    "Konuşmak mı?. Tabii konuşuyor.. Hey John! Hani Afrika'nın içlerine gitmiştik.. Safariye.. Av yaparken.. Sen orada kaldığımız kabilenin önünde köyün büyücüsüne herkesin içerisinde 'Beni büyülerine inandıramazsın dolandırıcı pezevenk!' diye bağırmıştın.. Onu anlatsana..!"

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:38 pm